Widokowa działka na południowym zboczu Lipnica M.

lokalizacja: Lipnica Murowana

149 000 PLN

29 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki rolnej w niezwykłej lokalizacji w Lipnicy Murowanej. Działka jest usytuowana na pagórku o nachyleniu ok. 30 stopni. W granicy działki droga gminna, która w tym momencie jest drogą polną. W bezpośrednim sąsiedztwie działki piękny las oraz łąki i pola uprawne. Działka nie znajduje się w gęstej zabudowie, co daje poczucie prywatności, jednocześnie nie jest na totalnym pustkowiu. Idealne miejsce pod niewielki domek z widokiem na cztery strony świata. Piękne otoczenie łąk, na których rosną krzewy i drzewa, daje poczucie spokoju i przestrzeni.

Odległości:

- do Nowego Wiśnicza: 8,5km
- Lipnica Murowana (sklep): 3km
- Bochnia Centrum: 12 km

Wielką zaletą działki jest to, że jest zwrócona w stronę południową, co zapewnia jej duże nasłonecznienie. Z tego względu idealnie nadaje się na założenie sadu, winnicy czy innej uprawy rolnej. Działka otoczona z kilku stron terenem leśnym.

- powierzchnia całkowita: 5200 m2
- wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, przez drogę gminną (aktualnie polna droga dojazdowa)

Lokalizacja:

Działka znajduje się w gminie Lipnica Murowana, która położona jest w województwie małopolskim na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, który chroni krajobraz przyrodniczy i unikalny krajobrazy kulturowy.

W okolicy działki występują niewielkie i płaskie wzgórza, strome jary potoków, obszary pól uprawnych, lasy, łąki i torfowiska. Na wzgórzach leśnych występują liczne ostańce skalne, często posiadające kształt grzyba. Okoliczna przyroda obfituje w bogactwo gatunków roślin oraz zwierząt. Bogaty jest też dorobek kultury materialnej tego regionu.

Powierzchnia: 0,52 ha
Cena: 149 000 zł

Zapraszam do kontaktu, aby umówić się na prezentację działki lub uzyskać więcej informacji!

Kamil Szczechowicz
tel. 575 759 180
email: k.szczechowicz@pzinvestment.pl

__________
Oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie naszego eksperta, który bezpłatnie pomoże dobrać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego dostępną na rynku.

Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Kontakt do opiekuna:

P&Z Investment

Kamil Szczechowicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.